Круглий стіл – «Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України»

 


Представники ГО «Десяте Квітня» прийняли участь в круглому столі, що відбувся 17 січня 2018 року за ініциативи ГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» у  партнерстві з Українською Гельсінською спілкою з прав людини на тему «Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України», який відбувся в прес-центрі «Контекст-Причерноморье»  м. Одеса

Continue reading

Круглий стіл – «Медична допомога шукачам притулку в умовах медичної реформи». 16.01.18.

Сьогодні, 16 січня, в приміщенні офісу Громадської організації «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» відбувся Круглий стіл на тему: «Медична допомога шукачам притулку в умовах медичної реформи». В роботі Круглого Столу прийняли участь, представники Одеської Регіональної Міграційної служби Юрій Андрєєв, Регіональний Координатор Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Катерина Гостімінська, Голова Фонду підтримки фундаментальних досліджень, к.ю.н. Короткий Тимур Робертович, Маркочева Наталія Вікторівна, адвокат ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ», член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, адвокати та юристи Організації.

Continue reading

Приглашаем на информационное мероприятие по программе “Доступное жилье” (50/50) в г.Одесса

Приглашаем внутренне перемещённых лиц на информационное мероприятие по программе “Доступное жилье” (50/50) в г.Одесса. Мероприятие состоится 18 января в 14:00 в офисе общественной организации “Десяте Квітня” по адресу: ул. Героев Крут (В.Терешковой) 15, 5 этаж, 509 офис. Для участия просим пройти регистрацию по ссылке:

https://goo.gl/forms/ifuqphQrsQi3LO682

Одеська область за здоровий спосіб життя!

За  Загальною декларацією прав людини право на здоров’я є невід’ємним правом людини. Саме в цьому напрямку розвивається Громадська організація «Молодіжний центр розвитку».

Continue reading

Самозайнятість ВПО у Миколаїві!

У жовтні 2017 року в місті Миколаїв розпочав свою роботу третій Бізнес-інкубатор “Друге дихання” (посилання http://bi2017.com.ua) для ВПО (переселенців) та представників інших уразливих верст населення. Метою бізнес-інкубатору було надання допомоги бажаючим відкрити власну справу та колишнім підприємцям, починаючи з эскізу, навчання необхідним знанням, навичкам та набуттям необхідних
контактів, та закінчуючи залученням грантів для безпосереднього відкриття бізнесу. Continue reading