Вакансія для юриста

“Десяте квітня” проводить конкурс на заміщення вакантної посади юриста в проекті “Правова допомога особам без громадянства та під ризиком безгромадянства”.

Увага! Прийом заяв кандидатів продовжено до 29 травня.

Більш детальну інформацію Ви можете знайти за посиланням: http://desyatekvitnya.com/?page_id=1921

Увага! На сайті оновлено розділ “Вакансії”

ГО “Десяте квітня” проводить конкурс на заміщення вакантних посад. Детальніше за посиланням:

Legal assistance for stateless persons and persons are at risk of statelessness in Odesa and Odesa region

До уваги переселенців, які проживають в Іванівському районі та в місті Теплодар


Кваліфіковані  юристи ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ», що мають досвід в сфері захисту прав ВПО безкоштовно надаватимуть консультації з правових питань переселенцям.

В рамках зустрічі буде надано інформацію щодо найсвіжіших змін у законодавстві щодо статусу переселенців та пільг, на які вони вони можуть розраховувати. Крім того, Ви матимете змогу отримати індивідуальну правову допомогу з питань, які цікавитимуть саме Вас.

За необхідності можливий адміністративний та судовий супровід.

Дата та час зустрічей:

29 березня 2017 р. об 11:00 – смт. Іванівка, мала зала Будинку культури (вул. Центральна, 95)

30 березня 2017 р. о 10:00 – м. Теплодар,  вул. Піонерна, 7 (виконавчий комітет Теплодарської міської ради)

Для додаткової інформації звертайтеся за телефонами:

(063) 379-22-70, (098) 550-19-85 – Діана

Допомога надається в рамках проекту “Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту” Данської ради у справах біженців (DRC) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

До уваги переселенців, що проживають в місті Чорноморськ (Іллічівськ)

24 березня 2017 р. о 13:00 в приміщенні організації ГО «Гідність» (пр-т Миру, 43а, м. Чорноморськ) переселенцям безкоштовно надаватимуться консультації з правових питань.

З Вами будуть працювати фахівці з питань захисту прав ВПО, юристи ГО «Десяте квітня». Допомога включає в себе також допомогу в написанні заяв до органів державної влади та позовів до суду.

На зустрічі будуть обговорюватись правові нюанси виплати адресної допомоги, реєстрації місця перебування, а також зміни в закон щодо пільгового отримання житла. Також буде можливість отримати консультацію та правову допомогу по особистому питанню.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за номерами: 093 423 81 33, 098 550 19 85.

Допомога надається в рамках проекту “Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту” Данської ради у справах біженців (DRC) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Зустріч з переселенцями в Новгородці

16 лютого відбулася дуже змістовна і корисна зустріч юриста організації “Десяте квітня” Володимира Кудрі з внутрішньо переміщеними особами, які проживають в смт Новгородка. Continue reading