Підсумки роботи з внутрішньо переміщеними особами за 2017 рік

28 грудня відбулась прес-конференція, привячена підведенню  підсумків роботи проекту з «Надання безкоштовної правової допомоги та інших видів захисту внутрішньо переміщеним особам Одеської та Миколаївської областей».
Continue reading

Гуманітарна допомога ромам

ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» як виконавчий партнер Агентства ООН у справах біженців, надала допомогу у забезпеченні ромів, які проживють в с. Корсунці  гуманітарною допомогою у вигляді зимового одягу.
Continue reading

“Десяте Квітня” привітало з Новим роком діток з сімей біженців

Сьогодні діти, які проживають у Пункті тимчасового розміщення біженців, зустрічали гостей з новорічними привітаннями.  ГО “Десяте квітня”,  Міграційна служба України, МО «Щит», представники Афганської спільноти підготували для діток подарунки та найкращі побажання у Новому році!
Continue reading

Свято наближається…

З дітками із сімей біженців та шукачів притулку створювали красу і новорічний настрій. Виявляється з нехитрих підручних матеріалів можна наробити купа всього дивовижного. Особливо, якщо вміти як ці діти, шалено радіти простим елементарним речам. Надихатись творчим процесом та маленькими досягненнями.

Continue reading

Жінки зі Сходу України взяли участь у зустрічі з психологічної підтримки

Проводжаючи старий рік, завжди хочеться підсумувати події, які для нас важливі, спробувати зрозуміти що нам вдалось. І головне, чого справді ми потребуємо. Про все це та багато іншого розмірковували з жінками – переселенками  на зустрічі з психологічної підтримки “Safe space “. Жалілись і дякували нинішньму року. Малювали колесо життєвого баланса. Яким воно є, і яким хотілось би його бачити. Намагались розібратись, що заважає гармонізувати наше життя та отримувати від нього задоволення. Continue reading