Семінар: “Дії та психосоціальна підтримка в умовах надзвичайної ситуації”

 18 квітня в офісі ГО “Десяте Квітня” психологами Головного управління ДСНС України в Одеській області проведено семінар з елементами тренінгу на тему: “Дії та психосоціальна підтримка в умовах надзвичайної ситуації”. Участниками тренінгу були спеціалісти, які працюють з людьми, що перебувають у складних життєвих обставинах, біженці та внутрішньо-переміщені особи. Дякуємо фахівцям ГУ ДСНС за проведення назвичайно важливого заходу!

“Safe Space” продовжує роботу з родинами біженців

ГО “Десяте квітня” в рамках проекту “Превенція гендерного насильства серед біженців та переселенців” продовжує працювати з жінками та дітьми з родин біженців та внутрішньо переміщених осіб.

17 квітня проведено чергову зустріч в рамках жіночого клубу “Safe Space”, де учасників знайомились з темою емоцій, почуттів та потреб. Завдяки веселій грі “Крокодил” вчились показувати мімікою, жестами та розпізнавати емоцію.

Завершили роботою в групах: створювали королевства емоцій, запроваджували там свої закони, звичаї, налагоджували комунікації між мешканцями та сусідніми королівствами.

Тренінг з питання гендерного насильства серед біженців

Громадська організація “Десяте квітня” продовжує організовувати цикл тренінгів для представників державних установ у рамках проекту “Превенція гендерного насильства серед біженців та переселенців”.
30 березня відбувся другий у рамках проекту тренінг “Особливості роботи спеціалістів міграційної служби з біженцями, які зазнали гендерного насильства”.  Continue reading

Майстер-клас з форум театру для внутрішньо переміщених осіб

ГО “Десяте квітня” проведено майстер-клас з форум театру для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Одеському обласному Центрі социально-психологічної допомоги. Учасники познайомились з новою для них інтерактивною методикою вирішення конфліктів та змогли випробувати її, працюючи з темою стереотипів. У фіналі були представлені дві постановки, основані на реальних подіях учасників, які показали як діють стереотипи у повсякденному житті, та до яких наслідків вони можуть призводити.