Екскурсія для жінок та дітей біженців

ГО “Десяте Квітня” та Пунктом тимчасового розміщення біженців було організовано екскурсію для жінок та дітей біженців. Родини змогли відвідати зоопарк та Музей східного та західного мистецтва та отримати багато приємних вражень.

Дякуємо усім, хто допоміг нашим підопічним бути ближчими до мистецтва!Особливу подяку висловлюємо БФ “Добрий саморянин” за допомогу у вирішенні питання транспорту!

Continue reading

«Запобігання гендерно зумовленому насильству. Механізмів взаємодії»

15 червня у рамках проекту “Превенція гендерного насильства серед біженців та переселенців” пройшов тренінг на тему: «Запобігання гендерно зумовленому насильству. Механізмів взаємодії».

До участі у тренінгу залучено структурні підрозділи, відповідальні за запобігання та протидію домашньому насильству, закрема: обласний та міський Центри соціальних служб для сімей, дітей та молоді, Департамент праці  та  соціальної політики Одеської міського ради, Департамент соціального захисту населення Одеської облсної держадміністрації, Центри безоплатної вторинної правової допомоги тощо.  Continue reading

Психологічний тренінг для жінок

В рамках Жіночого клубу “Safe space” у Пункті тимчасового розміщення біженців пройшов  психолоічний тренінг “Піклування про себе.

Пошуки ресурсів”. Жінки вчились більше піклуватися про себе,незважаючи на велику кількість дітей у родинах, складні життєві обставини.

Ділилися з групою ресурсами,які допомагають відновлюватись. Створювали колесо життєвого балансу. Одними з найпотужніших ресурсів усіх учасниць виявились – підтримка одне одного і радість від спілкування.

 

Запрошуємо тренерів до співпраці з проведення тренінгу з проблеми гендерного насильства

Запрошуємо тренерів до співпраці з проведення тренінгу з проблеми гендерного насильства

 Дата та місце проведення тренінгу: 7 червня 2018 р., м. Одеса.

Тривалість тренінгу: з 9.00 до 17.00

Цільова аудиторія: представники державних органів виконавчої влади: Управління у справах біженців та соціальної інтеграції Головного управління ДМСУ в Одеській області; Центрів соціальних служб для сімей, дітей та молоді; Департаменту праці  та  соціальної політики Одеської міського ради; Центрів безоплатної правової допомоги, Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Національної поліції. Continue reading

Робоча зустріч із заступницею політичного радника Посольства США в Україні Ту Нгуєн

17 травня в нашому офісі відбулась робоча зустріч із заступницею політичного радника Посольства США в Україні Ту Нгуєн. Обговорювали проблеми гендерного насильства, захисту прав біженців, тих, хто шукає притулок в Україні та осіб без громадянства. Зустріч була дуже інформативною та плідною. Окреслили плани на майбутнє. Щиро дякуємо за співпрацю!