Інформаційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами в м. Новомиргород (Кіровоградщина)

07 червня 2018 року на базі Новомиргородського районного центру зайнятості представники Кропивницького офісу ГО “Десяте квітня” Антон Антонов та Володимир Кудря провели інформаційно-просвітницьку зустріч з внутрішньо переміщеними особами.

ВПО дізналися про діяльність організації та були ознайомлені з спектром безкоштовних послуг, які надаються ГО “Десяте квітня”.

Начальник Новомиргородського бюро безоплатної правової допомоги Кропивницького місцевого центру з надання БВПД Олена Смілянець ознайомила присутніх з видами послуг, якими вони можуть скористатись звернувшись до бюро та відповіла на запитання.

Захід був надзвичайно цікавим для всіх адже відбувався в режимі діалогу. Внутрішньо переміщені особи були проінформовані про зміни в законодавсті, діючі державні програми для ВПО, порядок медичного обслуговування, доступу до адміністративних послуг. Обговорили питання затримки, а також припинення виплати пенсій та можливі шляхи вирішення цих проблем.

У заході взяли участь спеціалісти управління соціального захисту населення Новомиргородської РДА та Новомиргородського районного центру зайнятості.

Після зустрічі ВПО-жінки отримали гуманітрану допомогу від УВКБ ООН.

Дякуємо за співпрацю та допомогу в організації зустрічі Департаменту соціального захисту населення Кіровградскьої ОДА, Кіровоградський обласний центр зайнятості

Інформаційно-просвітницька зустріч з внутрішньо переміщеними особами м. Знам”янка (Кіровоградщина)

18 травня 2018 року консультант Кропивницького офісу ГО “Десяте квітня” Антон Антонов провів інформаційно-просвітницьку зустріч для внутрішньо переміщених осіб м. Знам”янка.

Під час зустрічі ВПО дізналися про зміни в законодавсті, що стосуються реалізації і захисту прав переселенців, державну програму “Доступне житло”, доступ до медичних послуг, актуальні програми підтримки ВПО та отримали відповіді на запитання.

 

Після заходу жінки-ВПО отримали гуманітарну допомогу від УВКБ ООН у справах біженців.

В заході взяла участь начальник УСЗН Знам”янського міськвиконкому Алла Волошина.

Дякуємо з співпрацю та допомогу в організації зустрічі працівникам УСЗН Знам”янського міськвиконкому.

Зустріч з внутрішньо переміщеними особами в м. Бобринець Кіровоградської області


В управлінні соціального захисту населення Бобринецької райдержадміністрації 16 травня 2018 року представники ГО “Десяте квітня” юрист В.Кудря та консультант А.Антонов провели зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які проживають у Бобринецькому районі.

Під час зустрічі ВПО було ознайомлено із змінами в законодавстві, що стосуються реалізації прав внутрішньо переміщених осіб, поінформовано про діючі програмами підтримки. Обговорили питання медичного обслуговування переміщених осіб, доступу до адміністративних послуг тощо.

Зустріч організовано за сприяння Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації.

 

СЕМІНАР: СТАНДАРТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ЮРИДИЧНІ ВИКЛИКИ, СУДОВА ПРАКТИКА (м. Кропивницький)

12 квітня 2018 року, за сприяння Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації, в рамках проекту “Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на півдні України та в м. Кропивницький”, який реалізується за підтримки УВКБ ООН у справах біженців, відбувся семінар для спеціалістів управлінь соціального захисту області.

З вітальним словом до учасників звернулись Ольга Ткаченко (керівник проекту ГО «Десяте квітня») та Надія Кримська (заступник директора департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА.

Представник УВКБ ООН у справах біженців Олена Кучер ознайомила присутніх з міжнародними стандартами захисту та допомоги внутрішньо переміщеним особам та роботою Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні.

Радник Мінсоцполітики Дмитро Коростельов разом з учасниками семірку проаналізував проблем, які виникають в процесі впровадження законодавчих нововведень в сфері захисту прав ВПО.

Також, учасники заходу дізналися про судові практики в сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб (призначення соціальних виплат призначення пенсії за пільговим стажем, інш), які презентували Ельвіра Зейтуллаєва (правовий аналітик ГО «Десяте квітня») та Володимир Кудря (юрист Кропивницького офісу ГО «Десяте квітня»).

Спеціалісти соціального захисту області взяли активну участь в обговоренні питань семінару, отримали відповіді на актуальні питання, які виникають в роботі з внутрішньо переміщеними особами.

Захід пройшов дружній та невимушеній атмосфері.

 

 

СЕМІНАР ДЛЯ ВПО В М.ОЛЕКСАНДРІЯ (Кіровоградська область)

22 березня 2018 року в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб м. Олександрія. 

Консультант ГО “Десяте квітня” Антон Антонов розповів присутнім про можливості реалізації прав переселенців, медичне забезпечення, програму Доступне житло.
Семінар проходив у формі діалогу за участю начальника управління охорони здоров”я Олександрійської міської ради, головного лікаря міської поліклініки №1, головного державного соціального інспектора міського управління соціального захисту.


Присутні внутрішньо переміщені особи мали змогу особисто звернутися до посадовців та отримати відповіді на питання. Також переселенці отримали консультації по всіх питаннях, які їх турбують. Голова ГО “Перемога” Валентина Чугуєвець розповіла про діяльність організації в місті.
Дякуємо за допомогу в організації та проведенні заходу ГО “Перемога”, Кіровоградський обласний центр зайнятості, Олександрійський міськрайонний центр зайнятості.