Під час робочого візиту в м.Очаків завдяки Світлані Пономарьовій (ГО “Схід. Інтеграція”) співробітники ГО «Десяте квітня» познайомилися з родиною переселенців, історію яких ми не змогли залишити поза увагою

Це дружня родина – подружжя військовослужбовців-учасників АТО та їх донька.
Рік тому відбулася страшна подія: внаслідок інфекційної хвороби дівчинка майже втратила можливість ходити, висока температура вразила суглоби. З того часу дівчина перенесла 5 операцій, за слів матері, у дівчинки вже майже «залізні ніжки». Батьки робили все можливе за для порятунку повноцінного життя своєї дитини. Численні операції родина робила у кредити, на виплату яких й досі родина сплачує майже весь дохід. Після кожної операції потрібно проходити реабілітацію, що включає заняття на велотренажері, придбати який родина вже не має можливості. Так як від тренажеру залежить майбутнє дівчини (можливість ходити), працівники ГО «Десяте квітня» не змогли залишитися осторонь та звернулися до представників громадського сектору, зокрема, в особі БФ «Корпорація Монстрів». На їх заклик допомогти відізвалися волонтери ГО «Право» м. Черноморськ. Протягом трьох днів родині в Очаків вже було відправлено велотренажер.

Continue reading

Наприкінці вересня Херсонське віддилення ГО «Десяте квітня» з представником Новокаховського бюро правової допомоги та за сприянням управління праці соціального захисту населення Новокаховської міської ради провели інформаційний захід для переселенців

Під час зустрічі ВПО отримали інформацію про ГО «Десяте квітня», проект “Правова допомога ВПО та розширення прав та можливостей громад на Півдні України” та дізналися зміни внесені Постановою КМУ № 548 від 11.07.2018 року, що стосуються реалізації і захисту прав ВПО.
Також ознайомились з правом отримати безоплатну правову допомогу у Новокаховському бюро правової допомоги, зі змінами внесеними Постановою КМУ № 548 від 11.07.2018 року.

Continue reading

Подяка до Дня Народження

Від імені всієї Організації «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» висловлюємо подяку співробітникам проекту направленого на допомогу Внутрішньо переміщеним особам, який реалізується за підтримки Агенції ООН у справах біженців. Вдячні за слова підтримка нашим клієнтам, які відзначили роботу всього колективу, а особливо відмітили нашу колєжанку Тетяну Анісімову. Користуючись нагодою вітаємо Тетяну з Днем Народженням! Бажаємо їй сил, натхнення та подальшої плідної праці та якомога більше таких цінних подарунків, як вдячність людей, яким вона надає допомогу! Ми вдячні Тетяні та всім нашим колегам, що ви є частиною команди, яка робить гарну та корисну для людей справу!

 

У суді обговорили питання доступності у кримінальних справах безоплатної правової допомоги для вразливих груп населення

Сьогодні, 01 жовтня 2018 року до Приморського районного суду м. Одеси у рамках проекту «Захисник» завітали представники-експерти громадської організації “Десяте квітня” Хмара Олексій та Жданова Лейла.

В Одесі відбувся тренінг за темою “Соціальне підприємництво”

27 липня 2018 року у м. Одеса відбувся тренінг на тему «Соціальне підприємництво».  Захід організовано в рамках  проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на півдні України», в партнерстві з Агентством ООН у справах біженців. Тренінг провела Аліна Бочарнікова – магістр соціальної роботи, експерт з соціального підприємництва.

Continue reading