Безкоштовні заняття для дітей ВПО в м. Болград Одеської області

Наприкінці травня поточного року Болградським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було розпочато впровадження проектів, організованих спільно з громадською організацією «Десяте квітня», які реалізуються за фінансової підтримки УВКБ ООН. Цьому передувала кропітка підготовча робота: організація ініціативної групи, написання проектної заявки, пошук волонтерів-професіоналів, які хотіли би безкоштовно передавати свої знання дітям з уразливих категорій населення. Continue reading

Гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам

В березні та квітні 2017 року ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ», як виконавчий партнер Агентства ООН у справах біженців, надали допомогу у забезпеченні найвразливіших груп внутрішньо переміщених осіб гуманітарною допомогою у вигляді зимового одягу та взуття.  Впровадити ефективну реалізацію забезпечення цільовою адресною безоплатною допомогою вдалося у взаємодії з регіональними та місцевими органами виконавчої влади.

ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» висловлює велику подяку керівництву обласних та міських Департаментів праці та соціального захисту населення Одещини та Миколаївщини.

Видачу гуманітарної допомоги проведено в м. Одеса та Одеській області:

Continue reading

Хоспіс для людей похилого віку – потрібна допомога

У Броварах під Києвом уже близько року існує “Хоспіс для людей похилого віку”, під дахом якого живе 20 літніх людей, яких свого часу волонтери вивезли із-під обстрілів на Донбасі. Саме тут вони отримали захист, притулок і піклування.

Continue reading

Круглий стіл на тему: Соціальні стипендії для студентів – ВПО

30 березня 2017 року за ініціативи громадської організації «Десяте квітня» за підтримки Регіонального та міських центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, пропонується провести Круглий стіл на тему:

«Соціальні стипендії для студентів – внутрішньо переміщених осіб. Процедура призначення та виплати»

Continue reading

Співробітництво ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» та освітніх установ м. Одеса

13 березня 2017 року, у приміщенні громадської організації «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ», для обговорення шляхів рішення проблем внутрішньо переміщених осіб зустрілися представники одеських загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, вимушені переселенці, чиї діти навчаються в школах м. Одеса, та представники ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ». Continue reading