20-21 жовтня у м. Харків відбудеться міжнародна конференція «Посилення правової спроможності громад»

Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти, Міжнародний Фонд «Відродження» та Координаційний центр з надання правової допомоги оголошують про проведення міжнародної конференції «Посилення правової спроможності громад» 20-21 жовтня 2016 року у м. Харків. Відкрито реєстрацію на участь у конференції.

Continue reading

Государство должно защитить права переселенцев – эксперты международные юристы

15 июля на региональном форуме «Права человека внутренне перемещенных лиц: национальное и региональное реагирование» юристы общественной организации «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» совместно с представителями неправительственных и международных организаций рекомендовали государственным органам власти реформировать законодательство и обеспечить защиту прав переселенцев, а также, восстановить выплаты пенсий и социальной помощи.

IMG_4259

Continue reading

22 червня 2016 року відбувся СЕМІНАР для державних службовців на тему: “Правовий захист внутрішньо переміщених осіб. Актуальні проблеми та шляхи їх вирішення”. Семінар організовний “ДЕСЯТЕ КВІТНЯ” за фінансової підтримки УВКБ ООН.

IMG_4198
В семінарі прийняли участь представники державнх органів міста Одеси та Миколаїва, зокрема представники Центрів безоплатної правової допомоги, працівники Пенсійного Фонду та Органів Соціального Захисту населення. Також участь прийняла Заступник Директора Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Continue reading

До уваги внутрішньо переміщених осіб, що проживають в місті Білгород-Дністровський та Білгород-Дністровському районі !

12 квітня 2016 року об 11:00 громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» проводить зустріч щодо правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Місце проведення:  місто Білгород-Дністровський, вул. Грецька (колишня Леона Попова), 24, районна державна адміністрація, ІІ поверх, мала зала.

http://b-dnistrov-rda.odessa.gov.ua/novini/do-uvagi-vnutrshno-peremwenih-osb/

Круглий стіл – «Надання безоплатної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам: консолідація зусиль держави та громадянського суспільства».

Вчора,  6 квітня 2016 р.,  юристи ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» взяли участь у Круглому столі, темоюd284fc72eeb3b46e7dee40659d2b95b6_m якого було «Надання безоплатної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам: консолідація зусиль держави та громадянського суспільства». Захід був проведений у Києві та організований Координаційним  центром з надання правової допомоги за підтримки Проекту Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”.

Continue reading