ГО”Десяте Квітня”, ГО”Сіріяна”, ГО”Об’єднана Молодь” на етері 7-го каналу

Кто ищет убежища в Украине? Проблемы беженцев в Одессе и области и способы их решения

Тренінг для прикордонників

19 квітня 2018 року відбувся тренінг, організований ГО «Десяте Квітня» для представників Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Тренінг був присвячений особливостям роботи спеціалістів Державної прикордонної служби з біженцями, які зазнали гендерного насильства. Тренерами семінару виступили висококваліфіковані психологи, тренери системи трирівневого навчання, а саме: Дімитревич Олександр – клінічний психолог, офіційний представник у Східній Європі британській організації “March on Stress”, практичний фахівець у сфері управління ризиками психотравми BTEC Level 5, співголова, тренер  «Системи трирівневого кризисного навчання», Оксана Болотова – психолог, міжнародний тренер НЛП, співголова, тренер  «Системи трирівневого кризисного навчання», Людмила Комашко – кризисний психолог, співголова, тренер «Системи трирівневого кризисного навчання», Наталія Доценко – екстремальний, кризисний психолог, співголова, тренер «Системи трирівневого кризисного навчання».

Continue reading

Семінар: “Дії та психосоціальна підтримка в умовах надзвичайної ситуації”

 18 квітня в офісі ГО “Десяте Квітня” психологами Головного управління ДСНС України в Одеській області проведено семінар з елементами тренінгу на тему: “Дії та психосоціальна підтримка в умовах надзвичайної ситуації”. Участниками тренінгу були спеціалісти, які працюють з людьми, що перебувають у складних життєвих обставинах, біженці та внутрішньо-переміщені особи. Дякуємо фахівцям ГУ ДСНС за проведення назвичайно важливого заходу!

“Safe Space” продовжує роботу з родинами біженців

ГО “Десяте квітня” в рамках проекту “Превенція гендерного насильства серед біженців та переселенців” продовжує працювати з жінками та дітьми з родин біженців та внутрішньо переміщених осіб.

17 квітня проведено чергову зустріч в рамках жіночого клубу “Safe Space”, де учасників знайомились з темою емоцій, почуттів та потреб. Завдяки веселій грі “Крокодил” вчились показувати мімікою, жестами та розпізнавати емоцію.

Завершили роботою в групах: створювали королевства емоцій, запроваджували там свої закони, звичаї, налагоджували комунікації між мешканцями та сусідніми королівствами.

Допомога/Аssistance

 Організація “Десяте Квітня” надає правову та соціальну допомогу деяким категоріям населення. В указаних нижче посиланнях знаходиться детальна інформація щодо допомоги. Знайдіть до якої категорії ви відноситесь і оберіть надану для вас інформацію.
Организация “Десяте Квітня” оказывает правовую и социальную помощь некоторым категориям населения. В указаных ниже ссылках находится подробная информация о помощи. Найдите к какой категории вы принадлежите и выберите предоставленную для вас информацию.
Особи без громадянства/Лица без гражданства/ 
Внутрішньо переміщені особи/Внутренне перемещенные лица / 
Біженці та шукачі притулку/Refugees and asylum seekers /
Центр підтримки сімей біженців і переселенців