Форум театр про насильство

9 грудня о 14.00 у рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» у бібліотеці ім. Грушевського відбувся майстер-клас з форум-театру, присвячений темі насильства та його протидії. Дякуємо усім, хто приєднався та допоміг розглянути проблему насилсьтва через призму мистецтва та спробувати знайти альтернативні рішення із здавалось би тупіковых ситуацій.

 

Основи медіації для працівників “Десятого квітня”

Вчора, 28 листопада, тренери «Української академії медіації» провели тренінг для співробітників ГО «Десяте квітня» на тему: «Управління конфліктами. Медіація як метод альтернативного врегулювання конфліктів». Continue reading

Робоча зустріч в Березівській РДА

24 листопада у Березівській районній державній адміністрації пройшла зустріч з питання доступу населення ромської національності до документування та превенції безгромадянства. В заході взяли участь представники Головного територіального управління юстиції в Одеській області, Березівської районної державної адміністрації, Березівського районного суду, органів ДМС та РАЦС району, представників громадськості. Continue reading

Семінар на тему: «Правові аспекти роботи с біженцями та шукачами притулку у сферах державної реєстрації та надання медичних послуг»

21 листопада 2017 р. в м.Одеса громадською організацією «Десяте Квітня» був проведений семінар на тему: «Правові аспекти роботи с біженцями та шукачами притулку у сферах державної реєстрації та надання медичних послуг». Активну участь в обговоренні питань щодо надання медичної допомоги шукачам захисту та визнаним біженцям приймали Департамент охорони здоров’я Одеської міської ради, представники міських та обласних лікарень, пологових будинків м.Одеса. В ході активної дискусії були обговорені проблемні питання щодо надання медичної допомоги шукачам захисту та визнаним біженцям, в тому числі і екстреної в порівняному правовому аналізі чинного законодавства та нової медичної реформи.

Більше уваги було спрямовано на положення шукачів захисту, як іноземців, які тимчасово перебувають на території України, які не були включені до проекту медичної реформи, але мають невід’ємне право на отримання такої медичної допомоги, яке гарантоване Конституцією України.

В семінарі прийняли участь активісти Громадського Руху “Віра. Надія. Любов.”

 

Continue reading