Запрошуємо ВПО м.Болград на правопросвітницький захід

19 квітня 2018 року об 11:00 ГО «Десяте Квітня» запрошує внутрішньо переміщених осіб м. Болград  на просвітницький інформаційний захід із захисту прав ВПО, який відбудеться в місті Болград Одеської області.

Теми для обговорення: «Державні житлові програми», «Позитивні зміни у законодавстві для ВПО», “Запобігання та протидія проявам гендерного насильства”.

По закінченню заходу усі бажаючі можуть звернутися з запитаннями до юриста в індивідуальному порядку.

Захід проводиметься в партнерстві з Ініціативною групою м.Болград.

Місце проведення:
м. Болград, пр.Соборний 149, каб.208

Контактні дані:

067 299 62 97 Жечева Світлана (керівник ініціативної групи);
095 636 09 96 Белан Микола (юрист ГО “Десяте Квітня”)

 

Семінар-тренінг «Статус біженця та додатковий захист в Україні: законодавство та судова практика» м. Одеса, 25.09.17.

Запрошуємо практикуючих юристів прийняти участь у семінарі-тренінгу на тему: «Статус біженця та додатковий захист в Україні: законодавство та судова практика», який організовано Громадською організацією «Десяте Квітня», виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців в Україні. Під час семінару-тренінгу у Вас буде можливість поспілкуватися з провідними спеціалістами у сфері захисту прав біженців та шукачів притулку, дізнатися про інститут надання міжнародного захисту в Україні та відповідні європейські стандарти, обговорити проблемні питання розгляду даної категорії справ у судах та практичні методи їх вирішення.
Даний семінар-тренінг відбудеться з 10.00 по 17.00, 25 вересня 2017 року.
Для участі у семінарі-тренінгу необхідно зареєструватися за наступним посиланням: https://goo.gl/9E1a1N
Про місце проведення заходу зареєстрованим учасникам буде повідомлено за тиждень до проведення заходу.
Якщо у Вас виникли будь-які питання стосовно даного семінару, Ви можете написати нам на електронну пошту: 10th_april@ukr.net, або зателефонувати за номерами: (048) 766-00-04, (093) 662-85-24.

До уваги переселенців, які проживають в Іванівському районі та в місті Теплодар


Кваліфіковані  юристи ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ», що мають досвід в сфері захисту прав ВПО безкоштовно надаватимуть консультації з правових питань переселенцям.

В рамках зустрічі буде надано інформацію щодо найсвіжіших змін у законодавстві щодо статусу переселенців та пільг, на які вони вони можуть розраховувати. Крім того, Ви матимете змогу отримати індивідуальну правову допомогу з питань, які цікавитимуть саме Вас.

За необхідності можливий адміністративний та судовий супровід.

Дата та час зустрічей:

29 березня 2017 р. об 11:00 – смт. Іванівка, мала зала Будинку культури (вул. Центральна, 95)

30 березня 2017 р. о 10:00 – м. Теплодар,  вул. Піонерна, 7 (виконавчий комітет Теплодарської міської ради)

Для додаткової інформації звертайтеся за телефонами:

(063) 379-22-70, (098) 550-19-85 – Діана

Допомога надається в рамках проекту “Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту” Данської ради у справах біженців (DRC) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

До уваги переселенців, що проживають в місті Чорноморськ (Іллічівськ)

24 березня 2017 р. о 13:00 в приміщенні організації ГО «Гідність» (пр-т Миру, 43а, м. Чорноморськ) переселенцям безкоштовно надаватимуться консультації з правових питань.

З Вами будуть працювати фахівці з питань захисту прав ВПО, юристи ГО «Десяте квітня». Допомога включає в себе також допомогу в написанні заяв до органів державної влади та позовів до суду.

На зустрічі будуть обговорюватись правові нюанси виплати адресної допомоги, реєстрації місця перебування, а також зміни в закон щодо пільгового отримання житла. Також буде можливість отримати консультацію та правову допомогу по особистому питанню.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за номерами: 093 423 81 33, 098 550 19 85.

Допомога надається в рамках проекту “Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту” Данської ради у справах біженців (DRC) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)