Юристами ГО «Десяте Квітня» виявлена ще одна сім’я недокументованих ромів

15 травня 2018 року співробітники ГО «Десяте Квітня» відвідали в Лиманській центральній районній лікарні Олену Ч. та її п’ятирічного сина Саїда, який переніс операцію з видалення грижі.

Continue reading

Законопроекти, які загрожували збільшенням кількості осіб без громадянства, були відкликані з Верховної Ради України

16 травня були відкликані законопроекти щодо внесення змін до Закону України «Про громадянство України», які передбачали збільшення підстав позбавлення українського громадянства, а також містили ряд норм, які б фактично зробили значну частину населення України апатридами.

Continue reading

Ще двоє безхатьків отримали свої паспорти

 

Юристи ГО “Десяте Квітня” сприяють соціалізаціі, в тому числі, безхатькам.
Кропітка робота з державними органами дає свої плоди.відновлення втрачених документів Сьогодні в міській лікарні №11 два чоловіка, які не мали змоги самостійно підтвердити свою належність до українського громадянтсва, а саме: Віктор Д. і Олександр С., отримали паспорти громадянина України (ID картки).
Юрист Діана Купець, яка займалась їх справами, разом із співробітником ДМС України Карпіч Світланою, вручили їх їм.

У 2018 році ГО «Десяте квітня» за підтримки Агентства ООН у справах біженців надає правову допомогу особам без громадянства та особам, які знаходяться під ризиком безгромадянства.

 

 

Continue reading

Надано експертний висновок щодо законопроекту №8297

Розглянувши проект Закону України №8297 «Про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» щодо удосконалення окремих положень», Головне науково-експертне управління Апарату ВРУ висловило суттєві зауваження щодо запропонованих змін. З текстом висновку та з законопроектом можна ознайомитись на сайті Верховної Ради України.
Continue reading

Спільний візит до села Корсунці

11 квітня 2018 року співробітники ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області здійснили візит до місця проживання ромської громади в селі Корсунці Лиманського району Одеської області. Continue reading