Продовжуємо допомагати жителям Одещини з оформленням особистих документів

Процедури, пов’язані з отриманням документів, залишаються доволі складними та незрозумілими для пересічного жителя України. Нерідко для оформлення паспорту доведеться звертатися не тільки до Державної міграційної служби. І навіть після того, як особа  відвідає Центр адміністративних послуг, орган ДРАЦС чи навіть суд, проблема може не вирішитися.  В таких випадках часто не обійтись без кваліфікованої допомоги юристів.

Така ситуація призвела до того, що Головним територіальним управлінням Міністерства юстиції України в Одеській області було створено робочу групу для вирішення проблем з документуванням. Дана група включає в себе представників органів юстиції, Державної міграційної служби України, соціальних служб, органів Національної поліції, служб у справах дітей, органів місцевого самоврядування, а також представників громадськості, в тому числі й ГО «Десяте квітня».

Continue reading

Об’єднуємо зусилля для вирішення проблем з реєстрацією народження та оформленням паспорту

16 квітня відбувся виїзд робочої групи з питань документування до міста Березівка.

Робоча група включала в себе представників Головного територіального управління юстиції в Одеській області, соціальних служб, служб у справах дітей, Державної міграційної служби України, органів місцевого самоврядування, а також ГО «Десяте квітня». Ціллю створення такої групи є координація спільних зусиль, спрямованих на вирішення існуючих проблем, пов’язаних з отриманням ідентифікаційних документів та свідоцтв про народження усіма громадянами, що перебувають на території Одеської області.

Continue reading

Міжнародний день ромів – ще один привід поговорити про наболіле

8 квітня відзначається Міжнародний день ромів. Здавалося б, прекрасний привід для представників громадськості та влади організувати масові заходи з танцями та піснями. Хіба ж не це спадає на думку, коли чуєш про дане свято? Однак, Громадська організація «Десяте квітня» та ромська Громадська організація «Бахтале Тавричане», спільно з Березівським районним центром зайнятості, вирішили в цей день змістити фокус уваги зі святкувань на пошук шляхів вирішення проблеми, з якою дуже часто стикається ромське населення – труднощі з влаштуванням на роботу. Continue reading

Ще одна особа отримала паспорт

22 лютого 2019 року юрист громадської організації «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» спільно зі співробітниками Суворовського РВ у м. Одеса ГУДМС України в Одеській області здійснили візит до комунальної установи «Міський центр реінтеграції осіб без визначеного місця проживання» для вручення паспорту громадянина України Наталії О.

Continue reading

Підсумки соціальної роботи з засудженими у Південному регіоні підвели в Одесі

22 лютого 2019 року на базі Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулася нарада по підведенню підсумків роботи підрозділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Південного регіону за 2018 рік.

 

 

 

 

Continue reading