ГО”Десяте Квітня”, ГО”Сіріяна”, ГО”Об’єднана Молодь” на етері 7-го каналу

Кто ищет убежища в Украине? Проблемы беженцев в Одессе и области и способы их решения

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРАВА БІЖЕНЦІВ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ: КРАЩІ ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРАКТИКИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ»


3-4 квітня у будівлі Національної академії правових наук України у м. Харків відбулась міжнародна конференція «Права біженців та внутрішньо переміщених осіб: кращі Європейські практики та шляхи їх імплементації». У заході взяли участь представники Громадської організації українців у Словаччині «SME SPOLU», Міжнародної фундації виборчих систем, Управління Верховного комісара ООН з питань захисту прав біженців, державних органів та органів місцевого самоврядування, українських правозахисних організацій, а також науковці та викладачі ВНЗ. Від ГО «Десяте Квітня» участь у конференції прийняв правовий аналітик Михайло Сорочишин. На конференції були обговорені питання забезпечення прав біженців та внутрішньо-переміщених осіб, а також проблеми соціального захисту та інтеграції даних категорій осіб в українське суспільство та територіальні громади. За підсумками конференції буде складено збірник рекомендацій, які будуть направлені органам державної влади для їх врахування під час законотворчої роботи та реформування правозастосовної практики. Громадська організація «Десяте квітня» висловлює глибоку подяку Національній академії правових наук України за запрошення на конференцію.
Continue reading

Зустріч з представниками Управління у справах шукачів притулку та соціальної інтеграції ГУ ДМСУ В Одеській області


28 березня 2018 року в офісі громадської організації «Десяте Квітня» відбулася робоча зустріч з представниками Управління у справах шукачів притулку та соціальної інтеграції ГУ ДМСУ В Одеській області. На зустрічі були присутні заступник начальника Головного управління – начальник управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Максименко Анатолій Васильович, заступник начальника управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції – начальник відділу по роботі з шукачами захисту Голотенко Віталій Анатолійович та начальник відділу соціальної інтеграції Юзік Євген Сергійович. Від ГО «Десяте Квітня» були присутні президент організації Курочкіна Марина Володимирівна, юристи організації Апостолова Олена та Носенко Юлія, а також старший правовий консультант Деменчак Ірина.
Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці щодо проведення моніторингу діяльності управління, роботи з інтеграції шукачів притулку та біженців, подальшого проведення спільних заходів.
Користуючись нагодою, ГО «Десяте Квітня» висловлює свою повагу та вдячність співробітникам Управління у справах шукачів притулку та соціальної інтеграції ГУ ДМСУ В Одеській області за плідну співпрацю!

Збори ГО “Об’єднана молодь”

2 березня 2018 року відбулись збори ГО “Об’єднана молодь”. На разі, активісти розглядали варіанти лого організації, напрацьовували правила зовнішньої діяльності та інутрішньої поведінки, визначали відповідальних за напрямки діяльності організації. Кожен з участників доповів про виконання домашнього завдання, яке полягало у складанні плану дій  у певній галузі. Збори відбулись у робочій і конструктиній обстановці.

Афганська молодь в Одесі об’єднується

23 лютого в офісі ГО”Десяте Квітня” відбулась чергова зустріч інціативної групи об’єднання афганської молоді в Одесі, і в планах на майбутнє афганської молоді України. Хлопці визначили напрямки діяльності. Це освіта, культура, спорт, як найголовніші напрямки інтеграції в українське суспільство при збереженні автентичної афганської культури. Була визначена найбільша проблема з якою стикаються афганці в Україні – це вивчення української мови. Результатом зустрічі стало створення програми діяльності майбутньої громадської організації.
Continue reading