Круглий стіл в офісі СММ ОБСЄ в м. Одеса – реагування релевантних державних установ на прояви насильства

“За 11 місяців 2017 року структурними підрозділами Національної поліції в Одеській області зареєстровано 7385 ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ВЧИНЕННЯ НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї. Виявлено 4867 правопорушників, з яких 1042 особи вчинили насильство в сім’ї повторно. До кризових центрів для проходження корекційної програми направлено 208 людей”, – зазначила старший інспектор відділу ювенальної превенції УПД ГУНП капітан поліції Вікторія Лазарчук в рамках круглого столу, який відбувся 7 грудня 2017 року в офісі СММ ОБСЄ в м. Одесі.

Ц дані вражають та свідчать про актуальність проблеми насильства в сім’ї, відсутність ефективної превенції, корекційних програм та захисту потерпілих.

Continue reading

Навчальні семінари для пересленців щодо нововведень у наданні медичних послуг

“Десяте Квітня” провело семінар для пересленців щодо нововедень у наданні медичних послуг. Діти у цей час займались творчістю і розвагами.

Нагадуємо у рамках проекту “Превенція гендерного насильства серед біженців та переселенців” “Десяте Квітня” планує проведення регулярних освітніх зустрічей.

Усім охочим відвідувати наші заходи, прохання,звертатись за тел. 0678328587

Флешмоб “Коло підтримки”

У рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» 2 грудня 2017 року о 17.00 на Приморському бульварі за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки відбувся флешмоб за участі кількох сотень людей, серед яких були сім’ї біженців, внутрішньо переміщених осіб, органи місцевого самоврядування, державної влади та представники громадських організацій, небайдужі одесити.

Continue reading

«Превенція гендерного насильства серед біженців та переселенців»

Громадська організація «Десяте квітня» презентувала  старт нового проекту «Превенція гендерного насильства серед біженців та переселенців», який реалізується за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки.

Мета проекту – зниження ризиків гендерного насильства серед біженців та  внутрішньо переміщених осіб, оцінка проблем та потреб цих вразливих категорій.

Програмою передбачено надання безоплатної первинної правової, психологічної допомоги та інших видів захисту біженців та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у  м. Одеса.

Для жінок і дітей у рамках Жіночого клубу «Safe space» проводяться щотижневі арт-заняття, щомісячні тренінги з правових питань, психологічної підтримки та іншим актуальним для них темам. Також передбачено надання доступу до комп’ютера та інтернету тим жінкам з числа біженців та переселенців, які цього потребують. На період перебування мам у нашій організації діти можуть знаходитись у ігровій кімнаті.

З метою профілактики та протидії гендерному насильству «Десяте квітня» планує розробити “дорожню карту”, де п’ятьма мовами буде викладена  інформація з покроковим алгоритмом дій у випадку, якщо людина стала жертвою насильства.

Для налагодження взаємодії державних органів відповідальних за вирішення проблеми насильства з громадськими організаціями будуть проведені навчальні правові та психологічні тренінги.

https://www.facebook.com/DumskayaTV/videos/748230432041242/?hc_ref=ARQc5teLyb7eH2q6pr3_fMQMjwvZU2YBHZStwZI4ph3B99RyQt472q39EDiPiRyHDPE&pnref=story