Круглий стіл в офісі СММ ОБСЄ в м. Одеса – реагування релевантних державних установ на прояви насильства

“За 11 місяців 2017 року структурними підрозділами Національної поліції в Одеській області зареєстровано 7385 ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ВЧИНЕННЯ НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї. Виявлено 4867 правопорушників, з яких 1042 особи вчинили насильство в сім’ї повторно. До кризових центрів для проходження корекційної програми направлено 208 людей”, – зазначила старший інспектор відділу ювенальної превенції УПД ГУНП капітан поліції Вікторія Лазарчук в рамках круглого столу, який відбувся 7 грудня 2017 року в офісі СММ ОБСЄ в м. Одесі.

Ц дані вражають та свідчать про актуальність проблеми насильства в сім’ї, відсутність ефективної превенції, корекційних програм та захисту потерпілих.

Continue reading

Семінар-тренінг за темою “Психологія заявника в процедурах надання міжнародного захисту”

Сьогодні, 6 грудня 2017 року, в готелі “Atlantic Garden Resort” громадська організація “ДЕСЯТЕ КВІТНЯ” провела семінар-тренінг для співробітників Управління у справах біженців та соціальної інтеграції Головного управління ДМС в Одеській області. Семінар-тренінг за темою “Психологія заявника в процедурах надання міжнародного захисту” мав на меті обговорити правила підготовки та проведення протоколу співбесіди із заявником, психологічні аспекти заявника, які потрібно враховувати при проведенні співбесіди, можливі конфлікти при проведенні співбесіди та методи їх попередження та подолання.

Continue reading