ЗБІЛЬШЕНО ДОПОМОГУ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

ЗБІЛЬШЕНО ДОПОМОГУ

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Підвищено розмір грошової допомоги:

Розмір допомоги Категорія ВПО
1000,00 грн особа, яка отримує пенсію
1000,00 грн дитина
3000,00 грн Граничний розмір загальної суми допомоги на сім’ю
3400,00 грн Граничний розмір загальної суми допомоги на сім’ю, до складу якої входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю
5000,00 грн Граничний розмір загальної суми допомоги на багатодітну сім’ю

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 січня 2018 р. № 15

Київ

 

Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 80, ст. 2271; 2015 р., № 70, ст. 2312; 2017 р., № 76, ст. 2329), виклавши абзаци другий і сьомий в такій редакції:

“для осіб, які отримують пенсію, та дітей — 1 000 гривень на одну особу (члена сім’ї);”;

“Загальний розмір допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 3 000 гривень, для сім’ї, до складу якої входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю, — 3 400 гривень, для багатодітної сім’ї — 5 000 гривень.”.

 Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

Прес-конференція Громадської організації «Десяте Квітня»  щодо основних завдань та напрямків реалізації в Кропивницькому регіоні проекту Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на півдні України та в місті Кропивницький».

30 січня 2018 року в Кіровоградському обласному центрі зайнятості відбулася прес-конференція Громадської організації «Десяте Квітня»  щодо основних завдань та напрямків реалізації в Кропивницькому регіоні проекту Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на півдні України та в місті Кропивницький».

Continue reading

Зустріч представників ГО «Десяте Квітня» з внутрішньо переміщеними особами в гуртожитку селища Новгородка Кіровоградської області

26 січня 2018 року юрист Володимир Кудря та консультант з суспільно політичних питань Антон Антонов зустрілися із внутрішньо переміщеними особами, які проживають у гуртожитку селища Новгородка Кіровоградської області.

Представники ГО «Десяте Квітня» проінформували присутніх про реалізацію в Кіровоградській області проекту Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на півдні України та в місті Кропивницький». А.Антонов та В.Кудря зазначили, що в рамках проекту передбачено надання безкоштовної юридичної допомоги, інформаційної підтримки переселенців, їх громадських та інших неформальних об’єднань, інформування про актуальні програми підтримки переселенців (соціальні, навчальні, гуманітарні) сприяння участі ВПО в таких програмах.

Continue reading

Інформаційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами по державній програмі «Доступне житло» 50/50

25 січня 2018 року у приміщенні відділенні Армії Спасіння у м. Кропивницький відбулась інформаційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами по державній програмі «Доступне житло» 50/50.

Представники ГО «Десяте Квітня» Володимир Кудря та Антон Антонов ознайомили присутніх з основними умовами державної програми для внутрішньо переміщених осіб, переліком необхідних для участі у програмі документів, порядком звернення та постановки в чергу в Кіровоградському регіональному управлінні Держмолодьжитло.

Continue reading

Зустріч з питань роботи в громадському секторі

26 січня 2018 року в приміщенні Громадської Організації «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі  ДК)  відбулась робоча зустріч з питань реєстрації громадської організації та тонкощів роботи в громадському секторі. У зустрічі приймали участь юристи ДК, активні внутрішньо переміщені особи, а також Коваленко Андрій Віталійович – Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих  засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Continue reading