Проведена зустріч переселенців, з метою обговорення плану дій за для реалізації права на отримання земельних ділянок

3 лютого 2018 р. за зверненням та ініціативою  ВПО відбулася зустріч переселенців, з метою обговорення плану дій за для реалізації права на отримання земельних ділянок. Простір для зустрічи та юридичну підтримку надали ГО “Десяте Квітня”.

Учасникам зустрічі були роз’яснені їх права, а також роз’яснено порядок придбання у безоплатну приватну власність земельних ділянок. Діалог, побудован ий підчас зустрічі, надав надав чітке розуміння в потребі  ВПО  обєднувати свої зусилля та самостійно діяти. Учасникам зустрічі надано допомогу у підготовці проекту звернення до Голови Одеської обласної державної адміністрації щодо організації зустрічі з обговорення питання розробки механізму надання земельних ділянок громадянам, які прийняли для себе рішення інтегруватися до Одеської області. Continue reading

1 лютого 2018 року проведений черговий інформаційний захід «Доступне житло» у м.Одеса

1 лютого 2018 року  в приміщенні ГО «Десяте Квітня»  відбувся черговий інформаційний захід про порядок участі  у державній програмі «Доступне житло» (50/50).  

За умовами цієї програми ВПО мають змогу придбати житло у новобудовах сплативши половину вартості  квартири, іншу половину оплачує  – держава. Учасники заходу були ознайомлені з переліком документів, які необхідно надати для участі у програмі, строки дії документів, мали можливість отримати відповіді юриста, щодо порядку укладання договорів, їх кількісті та змісту та інше.   Continue reading

06.02.2018. вступив в силу закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів”


В Україні вступив в силу закон №2234-VIII про санкції проти тих, хто не сплатив аліменти. Документ опублікували в “Голосі України” місяць тому.

Якщо боржник не платив аліменти протягом трьох місяців, одному з батьків, який виховує дитину, повинні розповісти про те, що він може подати заяву про те, що боржник ухиляється від сплати аліментів. За даними міністра юстиції Павла Петренка, в цей же час прізвище боржника вноситимуть у відповідний публічний реєстр.

Коли сума несплачених аліментів перевищить суму за півроку, до боржника застосують обмеження до моменту виплати грошей:

Continue reading