Зустріч афганської молоді

16 лютого в офісі громадської організації «Десяте Квітня» відбулась зустріч з представниками афганської молоді. Метою зустрічі було обговорення можливості створення громадської організації афганських біженців для захисту прав і законних інтересів афганців в Україні. Крім представників афганської громади біженців на зустрічі були присутні представники громадської організації «Десяте Квітня» та громадського руху «Віра, Надія, Любов».


Зустріч пройшла в дружній і невимушеній обстановці, в якій всі учасники відкрито висловлювали свою думку про проблеми і можливі шляхи їх вирішення. За підсумками зустрічі, представники афганської громади біженців домовилися спільно розробити проект для надання допомоги своїм землякам і особам інших національностей в навчанні української мови.

Гранты на самообеспечение (бизнес-гранты) для лиц, являющихся клиентами УВКБ и партнерских организаций

С конца 2017 года УВКБ ООН открыло программу по предоставлению Грантов на самообеспечение (бизнес-гранты) для лиц, являющихся клиентами УВКБ и партнерских организаций. Целью данной программы является предоставление одноразовой помощи по реализации бизнес-плана или плана по трудоустройству. Данный грант может помочь в закупке необходимого оборудования и оплате курсов повышения квалификации. В рамках данной программы, сотрудники общественной организации “Десяте Квітня” распространяют информацию о грантах и предоставляют консультации касаемые этого вопроса.

подробно о программе на странице УВКБ ООН в Украине:

http://unhcr.org.ua/uk/?option=com_content&view=article&layout=edit&id=1515