Інформаційна зустріч по програмі «Доступне житло» 50/50 в м. Олександрія (Кіровоградська область)

22 лютого 2018 року у приміщенні Олександрійської міської бібліотеки ім. Пушкіна відбулася інформаційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами по роз’ясненню державної програми «Доступне житло».

Консультант ГО «Десяте Квітня» Антон Антонов ознайомив присутніх з основними умовами державної програми для внутрішньо переміщених осіб, переліком необхідних для участі у програмі документів, порядком звернення та постановки в чергу в Кіровоградському регіональному управлінні Держмолодьжитло.

Юрист Володимир Кудря проінформував ВПО про зміни в законодавстві, які стосуються реалізації прав внутрішньо переміщених осіб. Також під час зустрічі надавались безоплатні юридичні консультації.

Також представники ГО «Десяте Квітня» з головою ГО «Центр громадської активності «Перемога» Валентиною Чугуєвець обговорили питання співпраці, спільної діяльності з питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб, організації та проведення спільних заходів тощо.

Висловлюємо вдячність за гостинність та допомогу в організації зустрічі керівництву Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи.

Чергова зустріч з ВПО в гуртожитку смт. Новгородка Кіровоградської області

21 лютого 2018 року представники Кропивницького офісу ГО «Десяте квітня» Антон Антонов та Володимир Кудря провели чергову зустріч з внутрішньо переміщеними особами.

Під час зустрічі ВПО було проінформовано про новели законодавства, які були прийняті нещодавно. Переселенці також отримали інформацію про запровадження медичної реформи та умови надання медичної допомоги ВПО.
Присутнім було роз’яснено шляхи захисту порушених прав ВПО, порядок оскарження дій чи бездіяльності посадових осіб у разі припинення (призупинення) соціальних виплат та пенсій.

Однією з важливих тем зустрічі було обговорення участі переселенців у громадському житті місцевої громади селища Новгородка через створення ініціативної групи чи громадської організації з метою реалізації спільних з громадою та владою проектів та ідей, а також відстоювання своїх прав та захисту інтересів.
Після зустрічі ВПО отримали відповіді на запитання та індивідуальні юридичні консультації з питань соціального захисту.