Проведено семінар на тему «Стандарти захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Актуальні питання, юридичні виклики, судова практика»

 

 

 

 

 

 

28 березня 2018 року в рамках проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на Півдні України» за сприянням Департаменту соціальної політики та сімейної політики Одеської ОДА, ГО “Десяте Квітня” було проведено семінар на тему «Стандарти захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Актуальні питання, юридичні виклики, судова практика». Continue reading

Зустріч з представниками Управління у справах шукачів притулку та соціальної інтеграції ГУ ДМСУ В Одеській області


28 березня 2018 року в офісі громадської організації «Десяте Квітня» відбулася робоча зустріч з представниками Управління у справах шукачів притулку та соціальної інтеграції ГУ ДМСУ В Одеській області. На зустрічі були присутні заступник начальника Головного управління – начальник управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Максименко Анатолій Васильович, заступник начальника управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції – начальник відділу по роботі з шукачами захисту Голотенко Віталій Анатолійович та начальник відділу соціальної інтеграції Юзік Євген Сергійович. Від ГО «Десяте Квітня» були присутні президент організації Курочкіна Марина Володимирівна, юристи організації Апостолова Олена та Носенко Юлія, а також старший правовий консультант Деменчак Ірина.
Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці щодо проведення моніторингу діяльності управління, роботи з інтеграції шукачів притулку та біженців, подальшого проведення спільних заходів.
Користуючись нагодою, ГО «Десяте Квітня» висловлює свою повагу та вдячність співробітникам Управління у справах шукачів притулку та соціальної інтеграції ГУ ДМСУ В Одеській області за плідну співпрацю!

Міжвідомча нарада з питань документування осіб без громадянства в Одесі та Одеській області

26 березня 2018 року ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» було організовано міжвідомчу нараду «Документування ОБГ та осіб, які знаходяться під ризиком безгромадянства».

Continue reading

Розвиваємо ораторську майстерність

Нам добре відомо, що для вирішення проблем, з якими зтикаються особи, що звертаються до нашої організації за допомогою, потрібно вміти донести до громадськості та представників влади необхідність мобілізації зусиль для покращення життя кожного члена суспільства. Саме тому, 22 березня наш колектив взяв участь у тренінгу з ораторського мистецтва. Continue reading

СЕМІНАР ДЛЯ ВПО В М.ОЛЕКСАНДРІЯ (Кіровоградська область)

22 березня 2018 року в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб м. Олександрія. 

Консультант ГО “Десяте квітня” Антон Антонов розповів присутнім про можливості реалізації прав переселенців, медичне забезпечення, програму Доступне житло.
Семінар проходив у формі діалогу за участю начальника управління охорони здоров”я Олександрійської міської ради, головного лікаря міської поліклініки №1, головного державного соціального інспектора міського управління соціального захисту.


Присутні внутрішньо переміщені особи мали змогу особисто звернутися до посадовців та отримати відповіді на питання. Також переселенці отримали консультації по всіх питаннях, які їх турбують. Голова ГО “Перемога” Валентина Чугуєвець розповіла про діяльність організації в місті.
Дякуємо за допомогу в організації та проведенні заходу ГО “Перемога”, Кіровоградський обласний центр зайнятості, Олександрійський міськрайонний центр зайнятості.