Зустріч з представниками громад

Сьогодні, 27 квітня 2018 року, в конференц-залі Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Одеській області відбулася зустріч з представниками громад міста Одеси. Зустріч була організована сумісно Управлінням у справах шукачів притулку та соціальної інтеграції ГУ ДМС України в Одеській області Громадською організацією «Десяте Квітня». На зустрічі були присутні представники державних органів та громадських організацій. Continue reading

Просвітницький захід “Захист прав ВПО” у м.Болград

19 квітня 2018 року у м. Болград співробітниками ГО «Десяте квітня» за сприянням Громадської організації «Соціальна ініціатива громади» (м. Болград) проведений просвітницький захід, присвячений питанням захисту прав ВПО.

Зустріч з переселенцями було організовано в два етапи, враховуючи потреби людей, особливості їх положення – зайнятість на роботі, проживання в іншому населеному пункті тощо.  Активну допомогу у проведені заходу надали співробітники ГО «Соціальна ініціатива громади» в особі керівника – Світлани Жечевої та її команди. Continue reading

Допомога/Аssistance

Організація “Десяте Квітня” надає правову та соціальну допомогу деяким категоріям населення. В указаних нижче посиланнях знаходиться детальна інформація щодо допомоги. Знайдіть до якої категорії ви відноситесь і оберіть надану для вас інформацію.
Организация “Десяте Квітня” оказывает правовую и социальную помощь некоторым категориям населения. В указаных ниже ссылках находится подробная информация о помощи. Найдите к какой категории вы принадлежите и выберите предоставленную для вас информацию.
Особи без громадянства/Лица без гражданства/ 
Внутрішньо переміщені особи/Внутренне перемещенные лица / 
Біженці та шукачі притулку/Refugees and asylum seekers /
Центр підтримки сімей біженців і переселенців 

ГО”Десяте Квітня”, ГО”Сіріяна”, ГО”Об’єднана Молодь” на етері 7-го каналу

Кто ищет убежища в Украине? Проблемы беженцев в Одессе и области и способы их решения