МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРАВА БІЖЕНЦІВ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ: КРАЩІ ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРАКТИКИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ»


3-4 квітня у будівлі Національної академії правових наук України у м. Харків відбулась міжнародна конференція «Права біженців та внутрішньо переміщених осіб: кращі Європейські практики та шляхи їх імплементації». У заході взяли участь представники Громадської організації українців у Словаччині «SME SPOLU», Міжнародної фундації виборчих систем, Управління Верховного комісара ООН з питань захисту прав біженців, державних органів та органів місцевого самоврядування, українських правозахисних організацій, а також науковці та викладачі ВНЗ. Від ГО «Десяте Квітня» участь у конференції прийняв правовий аналітик Михайло Сорочишин. На конференції були обговорені питання забезпечення прав біженців та внутрішньо-переміщених осіб, а також проблеми соціального захисту та інтеграції даних категорій осіб в українське суспільство та територіальні громади. За підсумками конференції буде складено збірник рекомендацій, які будуть направлені органам державної влади для їх врахування під час законотворчої роботи та реформування правозастосовної практики. Громадська організація «Десяте квітня» висловлює глибоку подяку Національній академії правових наук України за запрошення на конференцію.
Continue reading

Привітання з Великодніми Святами від ГО “Десяте Квітня”

Відповідно до ст.73 Кодексу законів про працю України, робота не провадиться в дні релігійних свят, у тому числі: один день (неділя) – Пасха (Великдень).

Картинки по запросу великдень

КОЛЕКТИВ ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ»

ЩИРО ВІТАЄ ВАС І ВАШІ СІМ’Ї З НАБЛИЖЕННЯМ СВІТЛОГО ВЕЛИЧНОГО ХРИСТИЯНСЬКОГО СВЯТА – ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО. – з 7 по 9 квітня, ЩИРОСЕРДЕЧНО БАЖАЄ ВСІМ І КОЖНОМУ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, ДОБРА, ЗЛАГОДИ ТА БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ!

 У ВЕЛИКДЕНЬ – 09.04.2018 року (Понеділок) ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» НЕ ПРОВОДИТИМЕ СВОЮ РОБОТУ

Continue reading