Як малювати тату хною. Запрошуємо дівчат-підлітків на чергове засідання жіночого клубу

хна, мехенди, малюванняНа цей раз продовжимо говорити про мехенди. Малюнки хною були поширені в Древній Індії і в Давньому Єгипті. І якщо раніше в них, як правило, вкладали особливий сенс, використовували як талісмани, то сьогодні на мехенди покладається більше декоративна функція.

Отже, в четвер, 16 серпня, вчимося малювати мехенді. Крім того, в цей же день, в гостях у жіночого клубу буде Лілія Курішіна. Вона проведе вступну лекцію з англійської мови.

Що ж стосується найближчого засідання клубу, то в цей четвер, 9 серпня, він буде присвячений темі малювання. Дівчаткам розкажуть про різні техніки в живопису, таких як графіка, акрил, пастель.

Початок о 14:00. Місце проведення – офіс ГО «Десяте квітня», 5-й поверх.

У Херсоні проведено тренінг на тему “Управління організацією”

24 липня 2018 року у м. Херсон проведено тренінг на тему «Управління організацією».  Захід організовано в рамках  проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на півдні України та в місті Кропивницький», в партнерстві з Агентством ООН у справах біженців. Тренінг провів відомий український тренер Олександр Славський –  Виконавчий директор Impact Hub Odessa, голова організаційного комітету Social Camp Ukraine, Фестивалю Ідей.

 

 

Continue reading