Інформаційний захід в смт. Велика Лепетиха Херсонської області

На заході були присутні 10 ВПО. Під час зустрічі присутні ознайомились з основними змінами в Законодавстві України, з державними програмами «Доступне житло» таВПО «Власний дім», дізналися про набір учасників на літню школу «Права людини: механізм захисту і сучасні виклики» та про грантову допомогу  підприємцям на закупівлю обладнання в рамках проекту «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який здійснюється Міжнародною Організацією з Міграції.

Під час заходу обговорили питання проблематики насильства, учасниці заходу отримали гігієнічні пакети, надані УВКБ ООН.

По завершенню, всі бажаючі звернулися до юриста з запитаннями та отримали консультації.

Більш за все аудиторію цікавили питання отримання субсидій та можливість придбати власне житло

Дорожні карти по проблематиці гендерного насильства:

Херсон

Кропівницький

Миколаїв

Одеса

 

автор Ольга Ткаченко

 

Робоча зустріч за участю “Десяте квітня” у м. Очаків

3 серпня 2018 р. в м. Очаків Миколаївської області відбулась робоча зустріч, організована керівником  ГО «Схід. Інтеграція» Світланою Понамарьовою, за участю юристів ГО«Десяте Квітня» – Богдана Копцюха та Ельвіри Зейтуллаєвої , директора Миколаївського регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Наталі Гнатуши, директора першого Миколаївського місцевого центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олега Матвієнко, начальника відділу «Очаківське бюро правової допомоги» Валерії Кутюхіної.

На зустрічі обговорювались проблемні питання, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи під час отримання вторинної правової допомоги від адвокатів системи БВПД. ВПО, інтересами яких опікується ГО «Схід. Інтеграція» в м. Очаків, були занепокоєні якістю правової допомоги, яку надають адвокати місцевого бюро БВПД, посилаючись на обставини власних справ. Трьохстороння зустріч за участі зацікавлених ВПО, громадськості та відповідальних співробітників системи БВПД надала змогу учасникам донести свої  факти, та стала ефективним інструментом розв’язання спірних ситуацій та їх вирішення по суті. Кожен суб’єкт допомоги від фахівців системи БВПД, має отримати якісні послуги в рамках діючого законодавства. Справи різноманітні, мають унікальні особливості, потребують індивідуального підходу в межах існуючого правового інструментарію. Забезпечення якості можливе, в тому числі, шляхом побудови діалогу з громадськістю.

Дякуємо всім учасникам за ефективну співпрацю!

автор Ельвира Зейтуллаєва