Opened position: Senior Social Counsellor

Opened position: Senior Social Counsellor
Project Title: “Community Empowerment and Social Assistance to Refugees and Asylum Seekers” овідіополь, впо
Organization: “The Tenth of April”, UNHCR implementing partner
Job Title: Senior Social Counsellor
Duty Station: Ukraine, Odesa
Duration: till 31Dec2018 with possible prolongation
Contract Type: contract of employment

Background Information
Ukraine is a signatory to the 1951 Geneva Convention on Refugees and has relevant national legislative and procedural framework, but provides very limited material assistance to refugees and asylum seekers.
While advocating the improvements of Ukrainian asylum system, the UNHCR under its mandate provides the concerned population with legal and social support through its legal and social implementing partners.
“The Tenth of April” is a non-government organization which implements the UNHCR program of social assistance and refugees’ communities empowerment in Odesa and Odesa oblast in accordance with the UNHCR policies, priorities and operating procedures.
We are seeking a dynamic and proactive team player, with a strong interest in communication and self-development in refugee issues, to complete a nine-month contract employment as a Senior Social Counsellor.

Continue reading

ГО “ДЕСЯТЕ КВІТНЯ” прийняла участь в дослідженні австралійського правника

 

19 жовтня 2018 року до офісу Громадської організації “Десяте квітня” у м. Одесі завітав австралійський правник і дослідник Еліот Долан-Еванс, здобувач університету Монаша (м. Мельбурн), який проводить дослідження збройного конфлікту у Донецькій і Луганській областях і економічних реформ в Україні. Окремий науковий інтерес для пана Долан-Еванса представляє ситуація із забезпеченням прав жінок в Україні та запобіганням гендерної дискримінації. Працівники ГО “Десяте квітня” обговорили з дослідником своє бачення проблем, з якими стикаються внутрішньо-переміщені особи та шукачі притулку в Україні, поділились практичним досвідом роботи з громадами внутрішньо-переміщених осіб та шукачів притулку. Громадська організація “Десяте квітня” бажає пану  Еліоту Долан-Евансу вдачі та наснаги у його наукових пошуках та сподівається, що результати його дослідження будуть мати практичну цінність для розбудови нашої країни.

 

Тренінг по фандразінгу для представників громадських об’єднань біженців

19 жовтня в Одесі проходить тренінг по фандразінгу для представників громадських об’єднань біженців,

який організував партнер ГО “Десяте Квітня” – “Фонд Дружба”. Цей Фонд сам виграв грант УВКБ ООН за програмою “Підтримка ініціатив громад та спільнот”.
Люди вчаться – як правильно формулювати заявки на гранти, визначати цільові аудиторії, складати плани та прописувати стратегії

(фото)

Continue reading

Створен новий сайт для біженців і шукачів притулку в Україні

Агентство ООН у справах біженців (UNHCR) створило сайт help.unhcr.org/ukraine для біженців і шукачів притулку, які перебувають в Україні. На цьому сайті можна знайти актуальну інформацію для шукачів притулку та біженців, включаючи відповіді на наступні питання:

– Де шукати допомогу в Україні?
– Як подати заяву про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту?
– Яка ситуація з переселенням в треті країни з України?
– Де отримати інформацію з приводу добровільного повернення в рідну країну?
– Інтеграція шукачів притулку та біженців в Україні
– Які права та обов’язки у Вас є під час процедури надання міжнародного захисту, а також після отримання статусу біженця?
– Як отримати інформацію про доступні програми підтримки біженців в Україні?
– Роль і діяльність Агентства ООН у справах біженців в Україні