Міжнародна конференція “Доступ до правосуддя” 2-3 листопада Одеса

2-3 листопада в Одесі відбулася Міжнародна конференція за темою “Доступ до правосуддя для вразливих груп населення у кримінальних справах в Херсонській, Миколаївській та Одеській областях”, створена за допомогою Ради Європи ГО “Десяте квітня” та проектом “Захисник”. У конференції приймали участь представники Ради Європи Кетеван Цхомелідзе та Олександр Дворніченко, cтарший юрист Реєстратури Європейського суду з прав людини Дмитро Третьяков, тренер та директор модулю в Національному Інституті Юстиції Республіки Молдова Ліліан Дарій, директор Служби гарантованої державою правової допомоги в Литовській Республіці Анжеліка Баневичене, а також адвокат з Естонії Анті Аасма. Серед учасників конференції були представники Національної Поліції, судді, прокурори та адвокати з південних областей України – Одеської, Херсонської та Миколаївської. Дослідження про безоплатню вторинну правову допомогу, яке підготував проект “Захисник” за допомогою ГО “Десяте Квітня”, викликало бурхливу дискусію серед учасників конференції – всім було що обговорити та всім хотілося поділитися власним досвідом. Спікери з Молдови, Естонії та Литви розказали, як працює гарантована адвокатська допомога в їх країнах та відповіли на запитання українських колег. Результати конференції повинні стати рекомендаціями щодо покращення доступу до правосуддя для вразливих груп населення у пілотних регіонах України.

Семінар для суддів “Забезпечення прав шукачів притулку в Україні: актуальні проблеми”

ПРЕС-АНОНС

 

 05 листопада 2018 року о 9.30 год. в готелі «Гагарін» (вул. Гагарінське плато, 5Б), м. Одеса, відбудеться семінар для суддів “Забезпечення прав шукачів притулку в Україні: актуальні проблеми”.

Захід організований Громадською організацією «Десяте квітня» в партнерстві з Національною школою суддів України за фінансової підтримки Управління Верховного Комісару ООН у справах біженців.

Спікери:

– Курочкіна Марина Володимирівна, Президент Громадської організації «Десяте квітня»;

– Катерина Гайдей,  Експерт з питань притулку;

– Дмитро Третьяков, юрист Секретаріату Європейського Суду з прав людини

– Елла Катаєва, суддя, заступник Голови Одеського окружного адміністративного суду;

– Іон Будяну, начальник Відділу міжнародного захисту і процедур притулку Управління притулку та інтеграції Бюро міграції і притулку Республіки Молдова

****

Громадська організація «Десяте квітня» з 2012 року є Виконавчим партнером Управління Верховного Комісару ООН у справах біженців та реалізовує різні проекти, спрямовані на правовий захист осіб, які шукають притулку, біженців, внутрішньо переміщених осіб та осіб без громадянства.

З додаткових питань просимо звертатись до Наталії Маркочевій, адвокату ГО «Десяте квітня», електронною поштою nataliyamarkocheva@gmail.com або за номером телефону: +38(098) 940-56-01