Сьогодні ми запускаємо оновлену версію профілю України як країни-учасниці Індексу Безгромадянства #StatelessnessINDEX. Профіль України містить оновлену інформацію за новими темами: позбавлення громадянства, зменшення явища безгромадянства, угоди з реадмісії.
Також на сторінці ви зможете знайти короткий огляд по країні англійською та українською мовами, що містить рекомендації для уряду України щодо поліпшення становища осіб без громадянства та зменшення і запобігання безгромадянству в країні.

Continue reading

Міжнародний день ромів – ще один привід поговорити про наболіле

8 квітня відзначається Міжнародний день ромів. Здавалося б, прекрасний привід для представників громадськості та влади організувати масові заходи з танцями та піснями. Хіба ж не це спадає на думку, коли чуєш про дане свято? Однак, Громадська організація «Десяте квітня» та ромська Громадська організація «Бахтале Тавричане», спільно з Березівським районним центром зайнятості, вирішили в цей день змістити фокус уваги зі святкувань на пошук шляхів вирішення проблеми, з якою дуже часто стикається ромське населення – труднощі з влаштуванням на роботу. Continue reading