Продовжуємо допомагати жителям Одещини з оформленням особистих документів

Процедури, пов’язані з отриманням документів, залишаються доволі складними та незрозумілими для пересічного жителя України. Нерідко для оформлення паспорту доведеться звертатися не тільки до Державної міграційної служби. І навіть після того, як особа  відвідає Центр адміністративних послуг, орган ДРАЦС чи навіть суд, проблема може не вирішитися.  В таких випадках часто не обійтись без кваліфікованої допомоги юристів.

Така ситуація призвела до того, що Головним територіальним управлінням Міністерства юстиції України в Одеській області було створено робочу групу для вирішення проблем з документуванням. Дана група включає в себе представників органів юстиції, Державної міграційної служби України, соціальних служб, органів Національної поліції, служб у справах дітей, органів місцевого самоврядування, а також представників громадськості, в тому числі й ГО «Десяте квітня».

Continue reading

В Одесі правники вчилися працювати з платформою WikilegalAid

В правовому клубі  PRAVOKATOR.Одеса відбувався дводенний тренінг з користування, наповнення платформи WikilegalAid.  Навчання пройшли працівники системи безоплатної правової допомоги, які надають безоплатну правову допомогу, та представники професійної правової спільноти, які виявили бажання стати експертами платформи- юристи неурядових організацій – партнерів  Агентства ООН у справах біженців, а саме: ГО «Десяте квітня», БФ «Право на захист», Міжнародний Фонд Охорони здоров’я та  Захисту Довкілля «Регіон Карпат» NEEKA.

WikilegalAid – безоплатна інформаційно-довідкова платформа правових консультацій, спрямована на підвищення правової свідомості та освіченості населення. На платформі можна знайти необхідну інформацію з актуальних правових питань.

Під час заходу учасники розвинули навички з використання WikiLegalAid, зокрема під час консультування клієнтів, ознайомилися з усіма іншими її можливостями. А також підвищили професійні знання, вдосконалили навики складання письмових правових консультацій, які містяться на платформі WikiLegalAid, формували спільні принципи використання WikiLegalAid.

Досягнення мети заходу та його наповнення забезпечували сертифіковані тренери Ганна Мередова, Наталія Зайцева, Валентина  Никончук.

Правники – експертами платформи  WikiLegalAid прибули  за отриманням такого звання з різних кутків України: Дніпропетровської, Одеської, Запорізької, Львівської, Винницької, Закарпатської,  Херсонської, Київської, Донецької, Луганської, Харківської областей.

Тренінг був організований ГО «Десяте квітня» за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців.