Сонечки з Чорноморки


Як відчувають себе жінки, які вимушені покинути свою домівку, зібрати дітей та вирушити на пошуки безпеки? Як знайти житло, адаптуватися на новому місці, влаштувати дітей, відновити коло спілкування? А якщо при цьому говориш іншою мовою?
Захоплення! Ось яке почуття викликають жінки, які не дивлячись на складність ситуації, в якій вони опинилися, залишаються відкритими, щедрими та готовими допомагати іншим. Так, представниці жіночого клубу “Хоршідха”, що українською – «Сонечки», які проживають у Пункті тимчасового проживання біженців, запросили до себе в гості жінок-одеситок, зокрема, з числа внутрішньо переміщених осіб та активісток ГО “Об’єднана молодь”. Вони частували гостей національними стравами та провели майстер-класи із приготування іранської халви і плетіння квіточок. А запрошена гостя-донечанка, а тепер вже «нова одеситка», провела майстер-клас із виробництва прикрас. В кожної присутньої жінки своя історія переміщення, але всі стали частиною однієї громади. Спілкування, обмін вміннями, згуртованість – ось чого прагнуть всі!!
Чудова атмосфера та приємне спілкування, навіть не дивлячись на мовний бар’єр, залишили тепло та приємні спогади в серці кожної учасниці. Всі, хто хоче долучитися та стати частиною жіночого клубу – пишіть у коментарях або телефонуйте: (093) 662 85 24

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *