Громадськість України та Молдови налагоджували співпрацю

Громадські організації Молдови вразили представників України, а саме організацій Південного регіону своєю професійністю та відкритістю до співробітництва.
В межах обмінного візиту, який відбувся 28-29 листопада 2019 року в м. Кишинів, представники неурядових організацій, які опікуються правами внутрішньо переміщених осіб, дізналися, як в Молдові працює громадськість, а саме як залучають ресурси, як співпрацюють з владою та як будують свої команди.
Протягом двох днів представники з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей відвідали такі організації: Junior Achievement Moldova, The Association for Child and Family Empowerment “AVE COPIII”, Media Center for Youth, Institute for Development and Social Initiatives “Viitorul”, The Charity Centre for Refugees та CReDO – Resource Center for Human Rights.
Всі приймаючі сторони охоче ділилися особливостями своєї діяльності, тим, як залучають молодь до громадської діяльності, як співпрацюють з владою і бізнесом та втілюють важливі зміни в державі, а гості жваво задавати запитання та розповідали про український досвід.
Окремою метою візиту було вивчення питання захисту персональних даних в Республіці Молдова, адже саме там створено Національний Центр із захисту персональних даних. Фахівці центру розповіли учасникам про особливості контролю у даній сфері та надали практичні рекомендації щодо запровадження політик захисту персональних даних в громадських організаціях.
Маємо надію, що продовженням візиту стане реалізація спільних міжнародних ініціатив, покликаних сприяти захисту прав людини та розбудові громад України та Молдови.
Візит здійснено в рамках проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на Півдні України», що підтримується Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *