СЕМІНАР: СТАНДАРТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ЮРИДИЧНІ ВИКЛИКИ, СУДОВА ПРАКТИКА (м. Кропивницький)

12 квітня 2018 року, за сприяння Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації, в рамках проекту “Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на півдні України та в м. Кропивницький”, який реалізується за підтримки УВКБ ООН у справах біженців, відбувся семінар для спеціалістів управлінь соціального захисту області.

З вітальним словом до учасників звернулись Ольга Ткаченко (керівник проекту ГО «Десяте квітня») та Надія Кримська (заступник директора департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА.

Представник УВКБ ООН у справах біженців Олена Кучер ознайомила присутніх з міжнародними стандартами захисту та допомоги внутрішньо переміщеним особам та роботою Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні.

Радник Мінсоцполітики Дмитро Коростельов разом з учасниками семірку проаналізував проблем, які виникають в процесі впровадження законодавчих нововведень в сфері захисту прав ВПО.

Також, учасники заходу дізналися про судові практики в сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб (призначення соціальних виплат призначення пенсії за пільговим стажем, інш), які презентували Ельвіра Зейтуллаєва (правовий аналітик ГО «Десяте квітня») та Володимир Кудря (юрист Кропивницького офісу ГО «Десяте квітня»).

Спеціалісти соціального захисту області взяли активну участь в обговоренні питань семінару, отримали відповіді на актуальні питання, які виникають в роботі з внутрішньо переміщеними особами.

Захід пройшов дружній та невимушеній атмосфері.

 

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *