ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ ITB 12-2019 НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ З НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ

 

Термін подання:
до 23.59 год 4 жовтня 2019 року

Організація запрошує фізичних осіб-підприємців з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів у м. Одеса. З переможцем тендеру буде укладено договір на строк до 31 грудня 2019 року. Заявлена загальна вартість договору та вартість окремих послуг не може змінюватись на протязі всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонт за рахунок постачальника послуг. В середньому загальний кілометраж складатиме 2500-2800 км. на місяць.

Деталі – у доданих файлах:

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

  • Фраза «тендер на послуги з перевезенням пасажирів»;
  • Найменування фізичної особи-підприємця;Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані в форматі Excel та в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ,ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: 10kv_tender@ukr.net

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з перевезенням пасажирів». Кур’єром тільки до 18-00 години 4 жовтня 2019 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Термін подання:
до 23.59 год 4 жовтня 2019 року

Comments are closed.