ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ ITB 01-2020 НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ НА ЗАКУПІВЛЮ ПАЛИВА ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 23:59 год. за східноєвропейським часом
 5 січня 2020 року
Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення договору на закупівлю палива (бензин А-95/ дизельне пальне) через мережу своїх та партнерських АЗС з метою укладання договору на 2020 рік.
Детальний опис технічних характеристик, а також форми для подання тендерних пропозицій містяться у наступних файлах:
 Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою:tenders@dk.od.ua Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом 3 січня 2020 року.
Ваша пропозиція повинна бути складена українською або російською мовами. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.
Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:
  • Реєстраційних документів та інформації про Вашу компанію, чисельність працівників, досвід роботи на ринку та будь-яку іншу інформацію, яка на Вашу думку, може слугувати підтвердженням заявлених можливостей до надання послуг;
  • Технічної пропозиції та супроводжуючих документів (Додаток №1), що підтверджують відповідність і якість палива (паспорт якості, сертифікат відповідності тощо);
  • Фінансової пропозиції (Додаток №2);
  • Інформації щодо наявності і кількості АЗС у зазначених регіонах (Додаток №3);
  • Інформації про процедуру оплати.
Ваша пропозиція має складатися з двох частин:
Технічна пропозиція
 Ваша технічна пропозиція  має бути надана згідно форми, наведеної у Додатку № 1.  Ваша технічна пропозиція повинна чітко відображати, чи відповідають товари та послуги, які Ви пропонуєте запитуваній специфікації.
Будь-які невідповідності повинні бути чітко зазначені в коментарях.
Країна походження постачальника: В технічній пропозиції повинна міститись інформація щодо країни, в якій постачальник зареєстрований.
Країна походження палива: В технічній пропозиції повинна міститись інформація щодо країни, в якій вироблено паливо, що продається постачальником.
Стандарти якості: Ви повинні надати письмове підтвердження, що ваші товари відповідають міжнародним специфікаціям та стандартам палива. Також просимо долучити наявні сертифікати відповідності і паспорт якості палива.
За наявності, учасник може надати копію міжнародно визнаного сертифікату якості на кінцевий продукт.
 Фінансова пропозиція
 Ваша окрема фінансова пропозиція повинна містити сукупну пропозицію в гривні.
Фінансова пропозиція повинна подаватися згідно з Формою Фінансової пропозиції (Додаток № Вартість товару слід вказати з урахуванням ПДВ.
 Окремо просимо зазначити знижки, що пропонуються і ціну зі знижкою за 1 літр пального.
Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 10 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. Громадська організація «Десяте квітня» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.
Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку, який чітко ідентифікує вашу компанію.
Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
  • Фраза «тендер на закупівлю палива»;
  • назву своєї фірми.
Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток №2) Запит щодо наявності і кількості АЗС компанії та її партнерів у зазначених регіонах України (Додаток №3) повинні бути подані в форматі Excel та в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).
Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).
УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ,ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ  (Додаток №1, Додаток №2, Додаток №3)!
Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: tenders@dk.od.ua
Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на закупівлю палива»
УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!
Термін подання:
до 23.59 год 05 січня 2020 року

Comments are closed.