Правова допомога шукачам притулку в Україні та особам, що його отримали

події проекта

Про проект:

Проект реалізовується за фінансової підтримки УВКБ ООН в Україні з 2013 року.

Мета проекту: сприяння створенню ефективної системи притулку в Україні; забезпечення доступу до безкоштовної правової допомоги; покращення доступу до території України шукачів притулку та зниження ризику примусового поверення.

За період реалізації проекту було відмічено позитивні зміни в законодавстві; покращена ситуація з документуванням осіб, що шукають захист; суттєве покращення роботи судів  в сфері захитсу прав біженців, відсоток позитивних рішень становить не меше 40%. Міграційна служба відкрита до співробітництва.

В рамках проекту працюють професійні юристи, які надають правову допомогу шукачам захисту та особам, які такий захист вже отримали. Правова допомога надається на всіх етапах отримання такого статусу, в тому числі з моменту потрапляння на територію України. Зокрема, ведеться робота по моніторингу кордонів в тісному співробітництві з Прикордонною Службою України. Основна мета діяльності в цьому напрямку – є попередження випадків недопуску до території України осіб, які шукають захисту в Україні. Захист прав провадиться з використанням різноманітних механізмів захисту прав – звернення до державних структур з заявами, скаргами та інш, звернення до судових інстанцій, в тому числі і до Європейського суду з прав людини та використання інших механізмів.

Допомогою організації  лише в 2015 році змогли скористатись більше тисячі осіб.

Діяльність в рамках даного проекту ведеться в тісному співробітництві з Громадською організацією “ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ”, яка також є виконавчим партнером УВКБ ООН в Україні та надає соціальну допомогу біженцям.

Звернутись за допомогою можливо безпосередньо в офіс за адресою: Одеса, вул. Терешкової, 15, поверх 8.

Прийомні дні та години: вівторок, середа, пятниця з 09:00 до 18:00, з 13:00 до 14:00 – обідня перерва.

Телефон: (093) 662 85 24

e-mail: 10th_april@ukr.net

 

Comments are closed.