ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ ITB 03-2020 НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ З НАДАННЯ ПОСЛУГ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

05 січня 2020 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення).

 1. ПОТРЕБИ

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем (переможцями) тендеру буде укладено договір на період з 06.01.2020 р. по 31.12.2020 р. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись на протязі всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонт поточний та капітальний за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія з автомобілем у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лоту. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами, що передбачає наявність кількох водіїв та автомобілів відповідно до кількості лотів

Детальні технічні вимоги викладені в документі за посиланням

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

 Просимо повідомити нас про отримання цього Запрошення електронною поштою на адресу tenders@dk.od.ua  зазначивши:

 • підтвердження отримання вами цього запрошення до участі у тендері;
 • чи подаватимете ви пропозицію.

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: tenders@dk.od.ua Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом 3 січня 2020 року.

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською або російською мовами. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

 1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

– реєстраційних документів;

– ліцензії на пасажирські перевезення;

– посвідчення водія;

– свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

 1. Фінансової пропозиції (Додаток № 2)

Ваша пропозиція має складатися з двох частин:

 • Технічна пропозиція

 ВАЖЛИВО! Зміст технічної пропозиції НЕ ПОВИНЕН містити інформацію про ціни!

Невиконання цієї вимоги призведе до дискваліфікації Вашої пропозиції.

Ваша технічна пропозиція  має бути надана згідно форми, наведеної у Додатку № 1.  У Вашій технічній пропозиції необхідно чітко вказати, чи повністю послуги, що надаються вами, відповідають наведеному технічному завданню. Також чітко зазначте та висвітліть усі невідповідності наведеним характеристикам, якщо такі є.

Технічна пропозиція має бути скріплена підписом уповноваженої особи.

 • Фінансова пропозиція

Ваша окрема фінансова пропозиція повинна містити вартість послуг в гривні.

Фінансова пропозиція повинна подаватися згідно з Формою Фінансової пропозиції (Додаток № 2).

Вартість послуг повинна враховувати усі податки та збори, що сплачуються або мають бути сплачені.

 • ОЦІНКА ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Громадська організація “Десяте квітня” буде проводити оцінювання Виконавців відповідно до вимог, які висуваються Агентством ООН у справах біженців. Оцінювання буде проводитись неупереджено та справедливо.

 • Загальні умови

Кваліфіковані виконавці будуть додані до Бази даних виконавців після вивчення їхньої придатності на основі поданих ними реєстраційних документів Виконавця та інших супровідних документів. Вивчення передбачає врахування факторів, таких як:

 • Основна діяльність;
 • Попередні досягнення.

Після цього, на пізнішому етапі проводитиметься оцінка ефективності як виконавця, зокрема щодо:

 • Вибіркової/періодичної оцінки якості послуг Виконавця;
 • Здатності оперативно реагувати на потреби Організації;
 • Своєчасності надання послуг.

Технічна і фінансова оцінка

Для укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів рекомендовано пропозицію учасника, що відповідатиме всім вищезазначеним критеріям та буде найбільш фінансово оптимальною. При оцінюванні фінансових пропозицій, фінансова комісія складатиме сценарій повного робочого дня 8 годин за кожним лотом окремо та найбільш вигідна пропозиція Виконавця послуг в кожному лоті буде вибрана для укладення договору.

В разі подання учасником пропозицій щодо кількох лотів, його може бути визнано переможцем тендеру за одним з лотів чи кількома лотами.

Учасники, чиї пропозиції будуть позитивно оцінені комісією, будуть розміщені в резервний лист відповідно до оцінки тендерної комісії. Розміщення в резервному листі дозволить Організації укласти договір та скористатися послугами з перевезенням пасажирів у випадку неможливості надання таких послуг переможцем тендеру.

 • ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер на послуги з перевезенням пасажирів»;
 • Найменування фізичної особи-підприємця;

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані в форматі Excel та в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ,ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: tenders@ukr.net

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з перевезенням пасажирів». Кур’єром тільки до 18-00 години 05.01.2020 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання:

до 23.59 год 05.01.2020 року

 

Comments are closed.