Превенція гендерного насильства серед біженців і переселенців

Громадська організація «Десяте Квітня» за підтримки Посольства Сполучених штатів Америки розпочала реалізацію проекту «Превенція гендерного насильства серед біженців і переселенців».

Дана ініціатива створена з метою зниження ризиків гендерного насильства та підтримки і захисту прав  біженців і внутрішньо переміщених осіб.

Програмою передбачено надання безоплатної первинної правової, психологічної допомоги та інших видів захисту.

В рамках проекту Жіночого клубу   «Safe space» проводяться щотижневі арт-заняття,  де мами з дітьми мають можливість займатися творчістю, спілкуватися з однодумцями, проводити час в дружній атмосфері. А також  відвідувати щомісячні тренінги з правових питань та психологічної підтримки.

В тому числі, надається доступ до комп’ютера та інтернету тим жінкам з числа біженців та переселенців, які цього потребують. На період перебування мам у нашій організації діти можуть знаходитись у ігровій кімнаті.

Якщо ви бажаєте скористатися нашими послугами , отримати консультацію або взяти участь у заходах, прохання звертатися за адресою: вул. Героїв Крут (Терешкової), 15 бізнес-центр «Черемушки», каб. 202-1

Фейсбук (нажати)

Усі заходи, консультації та послуги надаються на безоплатній основі.

 

(RUS)

Общественная организация «Десяти Квітня» при поддержке Посольства Соединенных Штатов Америки начала реализацию проекта «Превенция гендерного насилия среди беженцев и переселенцев».

Данная инициатива создана с целью поддержки и защиты прав  беженцев и внутренне перемещенных лиц.

Программою предусмотрено оказание безоплатной первичной правовой, психологической помощи и других видов защиты.

В рамках проекта    Женского клуба   «Safe space»  проводятся еженедельные арт-занятия,  где мамы с детьми имеют возможность заниматься  творчеством, общаться с единомышленниками, проводить время в   дружественной атмосфере. А также  посещать ежемесячные тренинги по правовым вопросам и психологической поддержке.

Предоставляется  доступ до компютера и интернета тем женщинам с числа беженцев и переселенцев, которые в этом нуждаются. На период пребывания мам в нашей организации, дети могут находится в игровой комнате.

Если вы хотите воспользоваться нашими услугами, получить консультацию или принять участие в мероприятиях, просьба обращаться по адресу: ул. Героев Крут (Терешковой), 15 бизнес-центр «Черемушки», каб. 202-1

Фейсбук (нажать)

Все мероприятия, консультации и услуги предоставляются на безоплатной основе.

Comments are closed.