Запрошуємо до співпраці з проведення тренінгу “Можливості для громад у контексті децентралізації”

Дедлайн:  12 год 00 хв 01.03.2018 р.

 

Дата та місце проведення тренінгу: 06 березня 2018 р., м. Одеса.

Тривалість тренінгу: з 9.00 до 17.00

Цільова аудиторія: представники ініціативних груп та неурядових організацій, які надають допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та іншим громадянам в захисті їх прав, вирішенні спільних інтересів.

Мета тренінгу: посилення спроможності громад самостійно вирішувати потреби членів громади у тісній взаємодії з владою в контексті децентралізації. Інструменти залучення ВПО до участі в процесі формування, розподілу, використання та контролю за виконанням бюджетів.

Для участі у заході в якості тренеру необхідно надати:

  1. Резюме тренеру;
  2. Програму тренінгу (порядок денний із зазначенням назви сесій/модулів/параграфів, необхідного часу на кожен блок, практичні вправи, роздаткові матеріали);
  3. Цінову пропозицію.

Обов’язкові вимоги для участі у відборі:

Відмінні знання з децентралізації в Україні – теорія і практика, в тому числі, застосування знань по суті децентралізації  учасниками тренінгу у своїй подальшій роботі.

Оплата послуг тренеру здійснюватиметься за безготівковим рахунком.

Організатори забезпечують на час проведення тренінгу оплату:

– проживання (за потреби) – 1 доба;

– харчування.

Для участі у відборі тренеру з проведення тренінгу “Можливості для громад у контексті децентралізації” просимо надіслати необхідні документи не пізніше 12год 00хв 01.03.2018 р. на адресу:  trainingsforcommunity@gmail.com

У разі виникнення питань звертайтеся за телефонами: +38 (048) 7660004+38(093) 9670043, контактна особа – Ольга Ткаченко.

Comments are closed.