Запрошення до участі у тендері на надання послуг з організації проведення публічних заходів (зустрічей, тренінгів, круглих столів) у м. Одеса в 2018 році

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація), яка є партнером Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), просить надати вашу тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення). 
Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення договору щодо організації проведення публічних заходів (зустрічей, тренінгів, круглих столів) у м. Одеса в 2018 році. Детальна інформація стосовно необхідних послуг міститься в доданих документах. 
Зверніть увагу! Дане запрошення до участі у тендері не є зобов’язанням Організації до укладення договору та/або сплати коштів. Договір про надання послуг терміном до 31 грудня 2018 року буде укладено з переможцем тендеру, конкретний об’єм послуг визначатиметься стосовно кожного окремого заходу.
Якщо Ваша компанія зацікавлена в участі у тендері, просимо Вас надати Вашу тендерну пропозицію (форми додаються) та інші додаткові документи на електронну адресу 10kv_tender@ukr.net до 23.59 16 травня 2018 року.
Детальні інструкції щодо подання тендерних пропозицій містяться в доданих файлах. В разі необхідності роз’яснень щодо подання тендерних пропозицій Ви можете звернутися до контактної особи Організації: Олександр, 097 034 54 82, snitko_o@dk.od.ua.

Comments are closed.